Dieta Hashimoto

Odpręż się i jedz, o Twoje zdrowie zadbamy my. Smaczna dieta przygotowana dla osób zmagających się z chorobami z grupy niedoczynności tarczycy. Posiłki o zwiększonej podaży antyoksydantów, bez glutenu, nabiału i surowych warzyw psiankowatych.

Rozpocznij
Lista zakupów w diecie Hashimoto
Poprawiasz kondycję tarczycy
Indywidualny jadłospis Hashimoto
Czujesz się lepiej
Zdrowe przepisy w diecie
Chudniesz bez wyrzeczeń
Kalkulator kalorii online
Dostajesz spersonalizowaną dietę
Menu w zdrowej diecie
Jesteś pod opieką dietetyka
Dieta hashimoto na odchudzanie
Dieta hashimoto na odchudzanie

Jedz jak lubisz i wspieraj organizm w chorobie

Wokół prawidłowego żywienia osób z chorobą Hashimoto narosło wiele dietetycznych mitów i pojawiło się równie dużo wzajemnie wykluczających się informacji. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy z pacjentami, przygotowaliśmy dietę z myślą właśnie o nich. Postawiliśmy na menu o silnie przeciwzapalnym oddziaływaniu. Plan skomponowaliśmy tak, by zapewnić odpowiednią ilość kluczowych dla funkcji tarczycy składników odżywczych.

- Kamila, dietetyk Peatera

Przykładowy jadłospis

Jak działa Peater?

 • Cel odchudzania
  1.
  Opowiedz nam o sobie, swoich nawykach i stylu życia
 • Rodzaj zdrowej diety
  2.
  Wybierz dietę odpowiadającą Twoim potrzebom
 • Jadłospis z przepisami online
  3.
  Korzystaj z menu dopasowanego do Ciebie
 • Indywidualna dieta
  4.
  Po prostu jedz. Peater zadba o resztę
 • Spalanie kalorii w treningach
  5.
  Zaznacz swoje treningi. Peater zaktualizuje Twoje menu
 • Dietetyk online na czacie
  6.
  Masz pytania? Porozmawiaj z dietetykiem

Ponad 240 000 osób skorzystało z Peatera

Agata - Dietetyk w smartfonie
Agata Dietetyk w smartfonie Zależało mi na wygodzie. Byłam zmęczona ciągłymi wizytami u dietetyka. W Peaterze spodobało mi się to, że dieta została dobrana do moich indywidualnych potrzeb i trybu życia. A dodatkowo mam możliwość kontaktu ze specjalistami zawsze wtedy, gdy tego potrzebuję. Czuję jakbym miała osobistego dietetyka w moim smartfonie. Polecam!
Lena - Wsparcie w chorobie
Lena Wsparcie w chorobie Kilka lat temu wykryto u mnie Hashimoto. Wtedy też zaczęłam szukać rozwiązania, które da mi wiedzę jak prawidłowo odżywiać się w chorobie. Peater, poza indywidualnie dobranym planem, dał mi możliwość kontaktu z dietetykiem. Wiem, że mogę liczyć na pomoc zawsze wtedy, gdy mam jakiś żywieniowy dylemat, a dzięki temu jem to co powinnam i czuję się zdecydowanie lepiej.
Paulina - 10 kg w 6 miesięcy
Paulina 10 kg w 6 miesięcy Problemy z tarczycą zaczęły się u mnie już 4 lata temu. Przez ten okres przytyłam 7 kg. Dopiero po wizycie u lekarza i diagnozie, że mam Hashimoto wzięłam się za siebie. Najbardziej pomógł mi Peater i plan żywieniowy dla osób z chorą tarczycą. Wszystkie potrawy w mojej diecie są dopasowane do potrzeb organizmu, a dzięki temu jem co powinnam i chudnę.