Dieta Przeciwzapalna

Nie daj się zapaleniu! Sięgnij po dietę wspomagającą leczenie stanów zapalnych. Przygotowana z myślą o osobach zmagających się z chorobami autoimmunologicznymi, w tym np. reumatoidalnym zapaleniem stawów. Bogata w ryby, orzechy, owoce jagodowe, zielone i pomarańczowe warzywa, a także imbir czy kurkumę - przyprawy o silnym działaniu przeciwzapalnym.

Rozpocznij
Dieta zmniejszająca ryzyko zapalenia
Zmniejszasz ryzyko zapalenia
Lista zakupów w diecie przeciwzapalnej
Jesteś pod opieką dietetyka
Dobre nawyki żywieniowe
Kształtujesz dobre nawyki
Indywidualny jadłospis przeciwzapalny
Dostajesz spersonalizowaną dietę
Zdrowe przepisy w diecie
Dbasz o zdrowie i samopoczucie
Dieta przeciwzapalna na odchudzanie
Dieta przeciwzapalna na odchudzanie

Stop stanom zapalnym!

To co jemy wpływa bezpośrednio na nasze zdrowie i samopoczucie. Pamiętajmy, że początkowe małe i bezobjawowe stany zapalne, przy złej diecie, mogą się niebezpiecznie nasilać. Włączając do codziennego jadłospisu produkty bogate w antyoksydanty, wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz składniki mineralne wspierasz organizm w walce z chorobą i pomagasz mu wrócić do pełni sił. 

- Kamila, dietetyk Peatera

Przykładowy jadłospis

Jak działa Peater?

 • Cel odchudzania
  1.
  Opowiedz nam o sobie, swoich nawykach i stylu życia
 • Rodzaj zdrowej diety
  2.
  Wybierz dietę odpowiadającą Twoim potrzebom
 • Indywidualna dieta
  3.
  Jadłospis z przepisami online
 • Indywidualna dieta
  4.
  Po prostu jedz. Peater zadba o resztę
 • Spalanie kalorii w treningach
  5.
  Zaznacz swoje treningi. Peater zaktualizuje Twoje menu
 • Dietetyk online na czacie
  6.
  Masz pytania? Porozmawiaj z dietetykiem

Ponad 240 000 osób skorzystało z Peatera

Tomek - wsparcie dietetyka
Tomek Wsparcie dietetyka Od lat zmagam się z chorobą autoimmunologiczną. Wiem, że moje samopoczucie w dużej mierze zależy od tego co jem. Próbowałem różnym diet, ale nie umiałem na nich wytrwać. Peater to zmienił. Czuję się znacznie lepiej i jeszcze mogę się skonsultować z fantastycznymi dietetykami!
Natalia - Gotowanie dla rodziny
Natalia Gotowanie dla rodziny Moja mama cierpi na reumatoidalne zapalenie stawów. Od dawna używamy w kuchni składników o działaniu przeciwzapalnym i tych bogatych w antoksydanty. Peater podpowiada nam wiele świetnych potraw oraz pozwala sensownie planować posiłki „przeciwzapalne” dla całej naszej rodziny!
Kacper - Ciekawe przepisy
Kacper Ciekawe przepisy Interesuję się tematyką zdrowego odżywiania od bardzo dawna. Wiem jak destrukcyjny wpływ na organizm mają nawet drobne stany zapalne. Dlatego zdecydowałem się na dietę przeciwzapalną. Wiem, że dbam o swój organizm, i wzmacniam odporność. Peater zapewnia mi totalną wygodę i super przepisy!