Dieta Wysokobiałkowa

W jedzeniu siła! Dieta o zwiększonym udziale białka, wspomaga budowę tkanki mięśniowej i zmniejsza ryzyko kontuzji. Zapewnij orgazmowi odpowiedni dobór makroskładników i właściwą ilość białka bez sięgania po jego wysokoprzetworzone substytuty.

Rozpocznij
Lista zakupów w diecie białkowej
Jesz adekwatnie do treningów
Indywidualny jadłospis wysokobiałkowy
Budujesz świetną formę
Zdrowe przepisy w diecie
Wzmacniasz swój organizm
Kalkulator kalorii online
Dostajesz spersonalizowaną dietę
Menu w zdrowej diecie
Jesteś pod opieką dietetyka
Dieta wysokobiałkowa na odchudzanie
Dieta wysokobiałkowa na odchudzanie

Bo dobrze skomponowana dieta wysokobiałkowa wcale nie musi być monotonna

Kiedyś menu wysokobiałkowe kojarzyło się głównie ze sposobem na szybką redukcję masy ciała, często zakończone efektem jo-jo. Dziś jest utożsamiane z dietą osób ćwiczących siłowo, których celem jest zwiększenie masy mięśniowej. Dobrze skomponowana wspiera proces rehabilitacji i zmniejsza ryzyko wystąpienia niektórych kontuzji. Jest skuteczna, a jednocześnie urozmaicona, zdrowa i smaczna.

- Kamila, dietetyk Peatera

Przykładowy jadłospis

Jak działa Peater?

 • Lista zakupów w diecie MIND
  1.
  Opowiedz nam o sobie, swoich nawykach i stylu życia
 • Indywidualny jadospis MIND
  2.
  Wybierz dietę odpowiadającą Twoim potrzebom
 • Zdrowe przepisy w diecie
  3.
  Korzystaj z menu dopasowanego do Ciebie
 • Kalkulator kalorii online
  4.
  Po prostu jedz. Peater zadba o resztę
 • Menu w zdrowej diecie
  5.
  Zaznacz swoje treningi. Peater zaktualizuje Twoje menu
 • Dietetyk online na czacie
  6.
  Masz pytania? Porozmawiaj z dietetykiem

Ponad 240 000 osób skorzystało z Peatera

Agata - Ulubione przepisy
Agata Ulubione przepisy Polecam Peatera. Dobra aplikacja dla osób ćwiczących na siłowni. W programie mam dużo funkcjonalności, np. fajna jest lista moich ulubionych przepisów. Mogę wybrać te z większą ilością białka, co jest dla mnie bardzo ważne. Najbardziej zdziwiłam się, że dostaję w aplikacji porady dotyczące suplementacji. Nie spotkałam się z tym wcześniej.
Michal - Wsparcie w treningu
Michał Wsparcie w treningu Często chodzę na siłownię, dlatego szukałem w internecie jakiejś diety z wysoką zawartością białka. Najbardziej przypasowała mi aplikacja Peater. Posiłki są urozmaicone. System ma kontroler wagi i inne gadżety, które pomagają mi obserwować zmiany w moim organizmie. To fajne rozwiązanie dla osób, które jedzą coś więcej niż kurczaka, ryż i kreatynę.
Dominika - 10 kg w 3 miesiące
Dominika 10 kg w 3 miesiące Jeżdżę na rowerze, chodzę na basen i gram w tenisa. Denerwowały mnie aplikacje dietetyczne, w których dostawałam diety o zaniżonej kaloryczności. Peater na bieżąco układa mi plan dopasowany do mojej aktywności. Mogę codziennie sprawdzać ile składników odżywczych dostarczam swojemu organizmowi i elastycznie zmieniać założenia.