Modelka

Olga Sokolova

Od kilku lat z powodzeniem stosuję dietę wysokobiałkową. Dzięki temu zdrowo się odżywiam oraz bez problemu utrzymuję idealną wagę. Dieta zapewnia odpowiedni dobór makroskładników, a ja czuję, że mój organizm jest w naprawdę doskonałej formie! 

Dieta wysokobiałkowa Peater:

 • Zapewnia redukcję tkanki tłuszczowej
 • Chroni przed kontuzjami
 • Wzmacnia mięśnie i kondycję całego organizmu
 • Ogranicza apetyt

Modelka

Olga Sokolova

Od kilku lat z powodzeniem stosuję dietę wysokobiałkową. Dzięki temu zdrowo się odżywiam oraz bez problemu utrzymuję idealną wagę. Dieta zapewnia orgazmowi odpowiedni dobór makroskładników, a ja czuję, że mój organizm jest w naprawdę doskonałej formie! 
Skuteczna dieta odchudzająca
Skuteczna i zdrowa dieta odchudzająca
Jadłospis z przepisami online
Indywidualna opieka doświadczonych dietetyków
Spalanie kalorii w treningach
Menu dopasowane do
Twoich aktywności fizycznych

O mnie

Olga Sokolova

Modelka

Hej, mam na imię Olga :) Zawodowo zajmuje się modelingiem i pracą w agencji kreatywnej. Jako nastolatka miałam duży problem z nadwagą, co mocno wpływało na moją samoocenę i akceptację samej siebie. W pewnym momencie postanowiłam, że czas na zmiany! Dzięki systematycznej, codziennej pracy udało mi się osiągnąć naprawdę doskonałe efekty. Schudłam i teraz czuje się świetnie!

Próbowałam wielu diet, treningów, i sposobów dojścia do celu. Doskonale wiem jak trudno jest zacząć, liczyć kalorie, gotować, wymyślać plany. Na własnej skórze przekonałam się, co działa a co nie. Dlatego postanowiłam podzielić się swoimi doświadczeniami i pomóc innym w niełatwej drodze do sukcesu.

olga_sokolova_phone_o_mnie

O diecie

Peater oferuje 16 różnych diet w indywidualnie dostosowanych wersjach kalorycznych. Ja zdecydowałam się na dietę wysokobiałkową. Mimo wielu mitów, jakie krążą wokół diety, jestem doskonałym przykładem, że ona naprawdę działa! Największą zaletą jest szybka redukcja masy ciała bez efektu jojo. Odpowiednio skomponowany jadłospis daje poczucie sytości, dzięki czemu nie podjadam między posiłkami.

Dieta wysokobiałkowa wspomaga budowę tkanki mięśniowej i zmniejsza ryzyko kontuzji. Zapewnia orgazmowi odpowiedni dobór makroskładników oraz właściwą ilość białka. Jest skuteczna, a jednocześnie urozmaicona, zdrowa i smaczna!

Przykładowe posiłki w diecie Olgi Sokolovej

Kup dietę
albo
Poznaj inne diety Peatera

Jak działa Peater

 • Cel odchudzania
  1.
  Opowiedz nam o sobie, swoich nawykach i stylu życia
 • Rodzaj zdrowej diety
  2.
  Wybierz dietę odpowiadającą Twoim potrzebom
 • Jadłospis z przepisami online
  3.
  Korzystaj z menu dopasowanego do Ciebie
 • Kalkulator kalorii online
  4.
  Po prostu jedz. Peater zadba o resztę
 • Spalanie kalorii w treningach
  5.
  Zaznacz swoje treningi. Peater zaktualizuje Twoje menu
 • Dietetyk online na czacie
  6.
  Masz pytania? Porozmawiaj z dietetykiem