Dieta Dla oszczędnych

Schudnij Ty, nie Twój portfel. Menu stworzone z niedrogich produktów, które znajdziesz prawdopodobnie w sklepie pod domem. Zawiera Idealne proporcje składników odżywczych.

Rozpocznij
Lista zakupów w diecie taniej
Chudniesz bez wyrzeczeń
Indywidualny jadłospis tani
Dbasz o zdrowie i samopoczucie
Zdrowe przepisy w diecie
Oszczędzasz czas i pieniądze
Kalkulator kalorii online
Budujesz świetną formę
Menu w zdrowej diecie
Dostajesz spersonalizowaną dietę
Tania dieta na odchudzanie
Tania dieta na odchudzanie

Bo o skuteczności diety nie decyduje jej koszt

Czas raz na zawsze rozprawić się z mitem, że zdrowa dieta kosztuje krocie! Sięgając po lokalne i niskoprzetworzone produkty dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, wydając przy tym niewiele. Pamiętaj – o skuteczności diety nie decyduje ilość wyszukanych dań, a możliwość jej dostosowania do swoich indywidualnych potrzeb. 

- Ewelina, dietetyk Peatera

Przykładowy jadłospis

Jak działa Peater?

 • Cel
  1.
  Opowiedz nam o sobie, swoich nawykach i stylu życia
 • Alergeny
  2.
  Wybierz dietę odpowiadającą Twoim potrzebom
 • ico-checklist
  3.
  Korzystaj z menu dopasowanego do Ciebie
 • Ico donut
  4.
  Po prostu jedz. Peater zadba o resztę
 • ico-bicycle
  5.
  Zaznacz swoje treningi. Peater zaktualizuje Twoje menu
 • Ico chat
  6.
  Masz pytania? Porozmawiaj z dietetykiem

Ponad 240 000 osób skorzystało z Peatera

Malwina - Pełna elastyczność
Malwina Pełna elastyczność Uważam, że dieta nie może być skomplikowana. To mnie demotywuje. Wielokrotnie spotkałam się z wyszukanymi przepisami, gdzie połowy składników nie mogłam znaleźć w moim sklepie. Od miesiąca korzystam z Peatera i jestem zachwycona. Jak coś mi nie pasuje, to usuwam składnik, a aplikacja podpowiada na co mogę ten produkt wymienić. Ten program jest świetny.
Prawdziwa personalizacja
Paulina Prawdziwa personalizacja Jestem dosyć wybredna. Niestety nie przepadam za zieleniną np. pietruszką albo kolendrą, ryżem i niektórymi owocami jak banan. Wiem, że jeśli chcę schudnąć to powinnam jeść więcej owoców i warzyw. Peater pozwala mi wykluczyć z diety rzeczy, których nie lubię i dodać swoje ulubione smakołyki. Duży plus też za listę zakupów, która pojawia się przy diecie. Bardzo przydatne rozwiązanie.
Robert - 3 kg w 4 tygodnie
Robert 3 kg w 4 tygodnie Znajomi mówią mi czasami, że jestem centuś ;) Ja sam uważam, że jestem rozsądny i nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto. Chciałem schudnąć 8 kg. Skorzystałem z Peatera i jestem zadowolony. Dieta jest prosta. Jem to co lubię i nie wydaję fortuny na drogie produkty. Ten plan jest bardzo skuteczny. Minęły dopiero 4 tygodnie, a ja już mam minus 3 kg na liczniku.